عده‌ای تعامل‌هراسی می‌کنند/به جهنم! ترسوها بروند جایی که نلرزند

rohani-3فجر صادق : رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای شعار سیاسی می‌دهند اما بزدل سیاسی‌ هستند هروقت مذاکره می‌شود، می‌گویند می‌لرزیم؛ به جهنم، بروید جای گرم که نلرزید.

200 هزارمیلیارد تومان، معوقات بانکی

Money-Moneyفجر صادق - آمار وزیر اقتصاد از 150 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی در حالی به فاصله کمتر از یک روز به 80 هزار میلیارد تومان اصلاح شد که این اختلاف 70 هزار میلیاردی چندان نمی‌تواند واقعی بودن رقم اصلاح شده را تایید کند.

خروج از رکود صنعتی با رشد 9 درصدی بخش صنعت و معدن

sargheiny jafarفجر صادق- سیاست‌های دولت برای خروج از رکود صنعتی با رشد 9 درصدی بخش صنعت و معدن در اولین فصل سال 93 به ‌نتیجه رسید. آغاز روند خروج از بازه منفی رشد این بخش از اواخر سال گذشته کلید خورد. این در حالی است که متوسط نرخ رشد این بخش در سال 91 برابر با منفی 4/12 درصد بوده؛ رقمی که در سال 92 به منفی 5 درصد رسید و در اواخر سال 92 پس از چند سال رکود توانست به مرز صفر برسد.

شكاف بين تسهيلات بانكي و نياز بازار، رو به‌ افزايش است

maskanفجر صادق به نقل از دنیای اقتصاد: نارسايي‌هاي تامين‌ مالي مسكن از فاز «ناچيزبودن ميزان وام» فراتر رفته و با چالش تازه‌‌‌ «كاهش تعداد وام‌هاي پرداختي» عجين شده طوري‌كه شكاف بين تسهيلات بانكي و نياز بازار، رو به‌ افزايش است.

تعداد بیکاران کشور به شش میلیون نفر می‌رسد

bikaryبراساس آمارهای رسمی، تعداد بیکاران کشور در حال حاضر بین 2.5 تا 3 میلیون نفر هستند که با فرض عدم انجام حتی یکساعت کار در هفته بیکار شناخته شده اند...

قسط 550 میلیون دلاری طلب ایران واریز شد

dollarsفجر صادق - از زمان سررسید واریز قسط ششم دارایی های بلوکه شده ایران در حالی بیش از یک ماه و نیم می گذرد که خبرگزاری رویترز از واریز قسط 550 میلیون دلاری این طلب که از سوی یکی از مسوولان بانک مرکزی نیز تلویحا تایید شد.در قالب توافق ژنو به ایران خبر داد.

جستجوی سریع