تاييد صلاحيت 42 درصد داوطلبان مجلس

shoraye negahban2فجر صادق ، حدود 42 درصدداوطلبان دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در هيئت نظارت استان ها تأييد شده اند. به گزارش شوراي نگهبان قانون اساسي بر اين اساس، صلاحيت حدود 30 درصد از داوطلبان احراز نشد و حدود 25 درصد از داوطلبان نيز رد صلاحيت شدند. شماري از داوطلبان نيز انصراف دادند در عين حال با توجه به بررسي مجدد به شکايات داوطلبان، احتمال دارد تعدادي به تأييد صلاحيت ها اضافه شود.

دولت بیش از 40 هزار میلیارد تومان به بخش خصوصی بدهکار است

mazaheri2فجر صادق ، کاهش‌ تورم نفعی برای مردم نداشت. دولت فکر نکند همه مشکلات کشور بعد از برجام حل می‌شود، دولت برای پرداخت حقوق بازنشستگان هم مشکل دارد، چک پیمانکاران برگشت می‌خورد، دولت پولشان را نمی‌دهد.

بنگاه‌ها با ۳۰ درصد ظرفیت کار می‌کنند

sazmanomoormaliatyفجر صادق، وقتی بازار در رکود به‌سر می‌برد و فروشی ندارد، سازمان امور مالیاتی نباید مالیات بگیرد و این موضوع را به وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز اعلام کرده‌ایم

سونامی تاریخی پارتی‌بازی در بازارکار

kargaranفجر صادق، ۳۷.۳درصد جوانان بیش از ۱۸ماه در انتظار کار می‌مانند و خوش شانس‌ترین آنها یک تا ۳ ماه اول پیگیری، شاغل می‌شوند این در حالیست که ۳۵.۶درصد کل ورود به بازار کار از طریق آشنا، پارتی و شانس صورت می‌گیرد!

روسیه تعرفه واردات لبنیات ایران را ۱۰ روز دیگر بر می‌دارد

dairyرئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: از ۱۵ ژانویه تعرفه ورود لبنیات ایران به خاک روسیه و از اواسط فوریه تعرفه سایر کالاها از سوی این کشور برداشته می‎شود.

مرز ترکیه با عراق از امروز بازگشایی شد

marze torkiyeرایزن بازرگانی ایران در عراق با بیان اینکه این کشور عربی بار دیگر اجرای قانون تعرفه گمرک در تمام استان‌ها و گذرگاه‌های مرزی خود را از سر گرفته است، گفت: مرز ابراهیم خلیل در شهر زاخوی استان دهوک اقلیم کردستان و ترکیه از امروز بازگشایی شده است.

جستجوی سریع