ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Captcha *
Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

تعاونی اعتبار میزان، موسسه ای که در گذرگاه سقوط، صعود کرد

mizanروز بعد از نیمه دوم خرداد 1394 روزی بود که خبر انحلال تعاونی اعتبار میزان در جراید خراسان رضوی پس از بازداشت مدیران موسسه، در قالب یک آگهی و مستند به نامه رییس بانک مرکزی، مصوبه شورای امنیت ملی و مصوبات جلسه تشکیل شده با حضور استاندار خراسان رضوی منتشر شد. و بحران چند ماهه‌ای را که به دنبال هجوم سپرده‌گذاران برای دریافت پول خود به شعب این موسسه می نمودند در مسیری متفاوت از گذشته قرار داد.

 

  

۱۲ بانک رسما ورشکسته هستند

raghfarحسین راغفر، عضو هیات علمی دانشگاه‌الزهرا(س) در نشست "جنبش کارگری در ایران، پیش و پس از انقلاب"  با بیان اینکه، همین الان ۱۲ بانک رسما ورشکسته هستند اما علنا چنین چیزی اعلام نمی‌شود، 'گفت این نشان از آشوب و درهم تنیدگی دولت‌نهم و دهم بود و دولت فعلی هم ناگزیر است روی این مسائل سرپوش گذارد.

عده‌ای به نام ولایت فقیه، به دنبال منافع خوشان هستند

afrooghعده‌ای در این سال‌ها متأسفانه تنها به نام اصل ولایت فقیه نان خوردند و هر نقد سازنده و بجایی را با انگ ضدیت با ارزش‌ها و ولایت فقیه مخدوش کردند و تصویری اسارت بخش از این اصل مترقی به دست دادند. به اسم ولایت فقیه و پشت سنگر ولایت فقیه تنها منافعشان را تأمین کردند.

ظلم در حق مردم با رویکرد فعلی نظام تعرفه گذاری برق

barghبا استفاده از شیوه های تعرفه گذاری پلکانی-افزایشی برای اصلاح تعرفه های برق بخش خانگی، بیش از ۸۵% از مردم که محدوده الگوی مصرف برق را رعایت می کنند، افزایش قیمتی نخواهند داشت و صرفا تعرفه برق برای مشترکین پرمصرف افزایش می یابد.

پیشنهاد وزارت کشور برای برگزاری الکترونیکی دور دوم انتخابات مجلس

139405061350539335770474آماده هستیم مرحله دوم انتخابات را الکترونیکی برگزار کنیم. تعداد در این دور کم است و به‌راحتی می‌توانیم آن را انجام دهیم.

وام مسکن، زوجین خانه اولی 160 میلیون تومان شد

maskanشورای پول و اعتبار با مصوباتی در جهت افزایش تحرک در بخش مسکن برای سال ۱۳۹۵ شرایط خانه‌دار شدن مزدوجین را تسهیل کرد.

آخرین خبرها

جستجوی سریع